top of page

Zuria Vega wspiera siostrę

Aby uniknąć zbędnych spekulacji, aktorska para Marimar Vega ("Emperatriz") i Luis Ernesto Franco ("Córka ogrodnika") zdecydowali się publicznie ogłosić informację o swoim rozstaniu, para od 2015 roku pozostawała w związku małżeńskim. W tych trudnych chwilach Marimar mogła liczyć na wsparcie swojej młodszej siostry, Zurii Vega ("Ukryta miłość").


Kilka godzin po ogłoszeniu informacji o rozstaniu aktorskiej pary, Zuria Vega opublikowała na swoim profilu społecznościowym wiersz zatytułowany "No te rindas" (tłum. "Nie poddawaj się"), autorstwa urugwajskiego pisarza Mario Benedettiego. Wszystko wskazuje na to, że ten wpis był niczym innym jak piękną dedykacją dla siostry. "Kocham cię, Zuria" - odpisała jej siostra, która znana jest z utrzymywania swojego życia prywatnego w tajemnicy. Wiersz mówi o sile, która tkwi w człowieku i o tym, by zawsze stawiać czoła przeciwnościom losu.


W dniu 22 maja, była już para wydała wspólne oświadczenie, w którym potwierdziła informację o separacji oraz zapewniła, że rozstanie odbędzie się na najlepszych dla obu stron warunkach. Rekacja użytkowników była natychmiastowa, w tym reakcja Zurii, która okazała się być bardzo wrażliwa na zaistniałą sytuację.


Aktorka, która zagrała główne role w takich telenowelach jak "Morze miłości", czy "Ukryta miłośc", nie szczędziła miłych słów również pod adresem szwagra. Podobnie jak jej mąż Alberto Guerra ("Twoja na zawsze"), który również dołączył się ze słowami wsparcia. Jasno widać, że ponad osobistymi róznicami panuje między nimi niezwykła serdeczność.


W ostatnich dniach Marimar wypoczywała na jednej z meksykańskich plaż, gdzie regenerowała siły ciesząc się promiennym słońcem oraz morzem. Tak kończy się rozdział kilkumiesięcznych spekulacji i pogłosek.

159 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page