top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 34: Zło w oczach

W 34. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro oskarża Juana o zabicie Henry'ego. Sara opuszcza szpital. Emisja 4 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 34:


Pedro ostrzega Juana, że ​​nie pozwoli mu wykorzystać Sary. Wszystko wymyka się spod kontroli, gdy Pedro twierdzi, że jego brat zabił Henry'ego. Julieta szuka Mateo, aby powiedzieć mu, żeby zostawił ją w spokoju, szczególnieteraz, gdy zamierza zamieszkać na hacjendzie.


Rosa mówi Próspero, że Julieta jest w ciąży. Sara zostaje wypisana ze szpitala i wraca do domu. Déborah chce przejąć kontrolę nad hacjendą. Dante wyznaje Pedro, że Juan już wie o jego defraudacjach w firmie.

Emisja w czwartek stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2814 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page