top of page

"Betty w Nowym Jorku" od 11 września w Netflixie

Stworzona przez Telemundo amerykańska wersja słynnej "Brzyduli" już od 11 września zagości na polskim Netflixie. Jesteśmy pewni, że "Betty w Nowym Jorku" podobnie, jak jej poprzedniczki również skradnie serca widzów.

Platforma Netflix ogłosiła listę premier na miesiąc wrzesień. Wśród nowości znalazło się również miejsce na hiszpańskojęzyczną telenowelę "Betty w Nowym Jorku" (oryg. Betty en NY) z 2019 roku, która jest stworzoną przez wytwórnię Telemundo nową wersją hitowej kolumbijskiej "Yo soy Betty, la fea". W Polsce telenowela była emitowana w 2002 roku pod tytułem "Brzydula". Kilka lat później telewizja TVN stworzyła również polską adptację z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem. Jesienią TVN7 rozpocznie emisję kontynuacji serialu.Główne role w wersji Telemundo, która już 11 września zagości na Netflixie, zagrali Elyffer Torres i przystojny Erick Elias ("Prawo pożądania"). W obsadzie 123-odcinkowej produkcji znależli sie również Sabrina Seara ("Mi familia perfecta"), Aarón Díaz ("Teresa"), Héctor Suárez Gomís ("Paloma"), Saúl Lisazo ("Kraina namiętności"), Alma Delfina ("Talizman"), César Bono ("Włoska narzeczona").


Czytaj więcej: Kto jest kim w "Betty w Nowym Jorku"


Telenowela opowiada historię Beatriz Aurory Rincón Lozano, inteligentnej i uzdolnionej latynoski mieszkającej w Nowym Jorku, która po sześciu miesiącach bezowocnych poszukiwań pracy, postanawia zaakceptować stanowisko poniżej swoich kwalifikacji. Po wielu bojach dostaje posadę w renomowanym domu mody V & M Fashion jako sekretarka prezesa.Mało atrakcyjny wygląd i brak wyczucia sprawią, że stanie się ofiarą kpin i upokorzeń, mocno osłabiających poczucie jej własnej wartości. Wśród splendoru i sukcesu, a także walki między pięknem a brzydotą, Betty będzie rosła jako kobieta, ale stanie ona również przed największym wyzwaniem swojego życia, któremu nawet jej wykształcenie i tytuły nie pomogą sprostać: przed miłością.


"Betty w Nowym Jorku" będzie dostępna dla abonentów platformy Netflix już od 11 września.1486 wyświetleń0 komentarzy