top of page

"Bezduszna" – Odcinek 1: Tragedia w noc poślubną

W 1. odcinku telenoweli "Bezduszna": Santiago widzi Fernandę w sukni panny młodej tuż przed ślubem. Wkrótce zaczynają dotykać ich nieszczęścia. Emisja 17 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 1:


Fernanda i Santiago planują swój rychły ślub, co napełnia ich szczęściem. Julia mówi Germanowi o potrzebie kupna mieszkania dla ich córki Isabeli. Martwi się, że będzie dzielić mieszkanie z nieznanymi sobie osobami. Fernanda postanawia założyć w dniu ślubu suknię ślubną swojej matki , po tym, gdy Santiago przypadkowo widzi ją w jej własnej kreacji. Uważa, że to przyniesie im pecha.


Isabela wraca do miasteczka w towarzystwie ojca. Ponownie spotyka się z Rafaelem i Davidem. Santiago robi niespodziankę Fernandzie w dniu ich ślubu. Octavio przy wsparciu Carmelo przybywa do domu Santiaga, aby zmusić go do podpisania umowy i tym samym sprzedaży swoich ziemi.Sprawy wymykają się spod kontroli. Octavio strzela do Santiaga, zabijając go.


Emisja w poniedziałek 17 lipca o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.


2000 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page