top of page

"Bezduszna" – Odcinek 20: Wielki dzień

W 20. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael i Isabela stają przed ołtarzem. On jednak wciąż nie może przestać myśleć o Fernandzie. Fernanda tymczasem postanawia doprowadzić do końca swój plan zemsty. Emisja 11 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 20:


Octavio wykorzystuje fakt, że rodzina zbiera się w komplecie, by wręczyć Rafaelowi swój naszyjnik z bykiem. Zapewnia, że kiedy najstarszy syn Toscano się ożeni, odziedziczy ten ważny symbol. Fernanda zapewnia Juanę, że najlepiej nigdy nic do nikogo nie czuć, żeby nie narażać się na ryzyko.


Rafael dostrzega Fernandę na kilka chwil przed ślubem. Biegnie, aby z nią porozmawiać. Julia dowiaduje się, że Leticia pogodziła się z Octaviem. Rafael wyznaje Davidowi, że nie może zapomnieć o Fernandzie i jest gotów jej szukać. Po zdradzie Rafaela Fernanda jest zdeterminowana, aby zemścić się na rodzinie Toscano.Rafael, ku zdziwieniu wszystkich gości, odmawia poślubienia Isabeli.


Emisja w piątek 11 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4661 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page