top of page

"Bezduszna" – Odcinek 21: Odrzucenie

W 21. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael przysięga miłość Fernandzie. Prosi ją o drugą szansę, ale zostaje odrzucony. Poszukuje też Isabeli, aby wyjaśnić dlaczego w dniu ślubu porzucił ją przed ołtarzem. Emisja 14 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 21:


Rafael wyznaje Fernandzie, że ją kocha i dlatego nie ożenił się z Isabelą. Julia skarży się Octaviowi na upokorzenie, jakie rafael zgotował jej córce. On zapenwia ją, że napewno najbardziej boli ją strata wsparcia finansowego od rodziny Toscano. Fernanda zarzuca Rafaelowi, że się nią bawi. On zapewnia, że kochają, jak nigdy nikogo wcześniej.


Germán dowiaduje się, że Isabela zdradziła Rafaela z Rigobertem. Rafael przeprasza za to, co stało się z Isabelą i wyznaje, że powodem, dla którego nie zgodził się jej poślubić, było to, że zakochał się w innej kobiecie.Rafael wyznaje Octaviu, że zakochał się w Fernandzie Linares, Octavio zabrania mu związku z wrogiem. Jest gotów wypowiedzieć wojnę Fernandzie.


Emisja w poniedziałek 14 sierpnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3158 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV