top of page

"Bezduszna" – Odcinek 83: Urażona duma

W 83. odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio przegrywa wybory z Davidem. Wkrótce odkrywa, że z hacjendy zniknęły zarodki. Juana odkrywa zdradę Sandry i wyrzuca ją z rancza. Emisja 8 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 83:


Octavio obwinia Germana o przegranie wyborów. Zapewnia również rafaela, że zakwestionuje wynik wyborów. César mówi Fernandzie, że sam zajmie się Octaviem. Erasmo zaprasza Candelę na weekend z dala od Ichámal, ale ona odrzuca propozycję. Fernanda szuka w gabinecie dowodów przeciwko Octavio. Angela odwiedza Carmelo, aby złożyć mu kondolencje, pocieszają się nawzajem.


Octavio czuje mrowienie w ramieniu, co jest złym znakiem. Octavio zabrania swoim pracownikom pójścia na pogrzeb Rigoberta. Leticia przekonuje Octavio, aby nie wyrzucał Carmelo z rancza. Julia mówi Isabeli, że najlepszą rzeczą, jaka może się jej przytrafić, jest utrata syna. Rafael przekonuje Germána, aby nie rezygnował z pracy w pakowalni. Sandra szpieguje Césara i słyszy, jak mówi, że chce, aby Octavio stracił wszystkie pieniądze i reputację.Juana dowiaduje się, że Sandra wyjawiła prawdę na temat Clary i że powiedziała Octavio o planie Davida dotyczącym oczyszczenia rzeki. David obraża Clarę, ona go uderza. Juana wyrzuca Sandrę z rancza Nowy Świt. W zemście Sandra mówi Octavio, że Fernanda go nienawidzi.


Emisja w środę 8 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4439 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page