top of page

Daniel Elbittar dołącza do obsady "Bezdusznej"

Przystojny aktor, którego mogliśmy poznać w roli niezpomnianego Diega w telenoweli "Twoja na zawsze", w najbliższych dniach dołączy do obsady telenoweli "Bezduszna", gdzie stworzy miłosny trójkąt z bohaterami Livi Brito i Jose Rona.

Telenowela "Bezduszna", którą od lipca możemy oglądać na antenie telewizji Novelas+ była jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji ostatnich lat i zarazem jednym z największych hitów meksykańskiej Televisy. Na jej sukces złożyła się zarówno spektakularna obsada zgromadzona przez producenta Jose Alberta Castro, jaki i porywająca i trzymająca w napieciu historię miłości i zemsty.W najbliższych odcinkach do obsady hitu Televisy dołączy Daniel Elbittar, wenezuelski aktor, którego mogliśmy poznać kilka lat temu za sprawą telenoweli "Twoja na zawsze". Teraz stanie się częścią produkcji z Livią Brito i Jose Ronem w rolach głównych.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Daniel Elbittar dał się poznać polskiej widowni, jako przystojny Diego Rivas Santander w telenoweli "Twoja na zawsze" / fot. TV Azteca

Aktor opowiedział, jak minął jego pierwszy dzień na planie zdjęciowym i szczegółowo opisał swoją pierwszą scenę z Jose Ronem. "Bardzo mnie rozśmieszyło, ż emoje pierwsze spotkanie z Jose Ronem wyglądało "cześć, jak się masz, miło cię poznać", a teraz uderzcie się nawzajem. To było naprawdę zabawne. Znałem Jose już wcześniej. Zrobilismy kilka świetnych scen" - wyjaśnił.


W "Bezdusznej" wcieli się w Cesara, antagonistę tej historii, który będzie walczył z Rafaelem o srce Fernandy. Aktor podzielił się też wrażeniami z pierwszysch scen z Livią Brito, odwórczynią roli Fernandy. "Jest chemia, która już zaczeła działać. Prawda jest taka, że jest dobrą aktorką i jestem szczęśliwy, że mogę dzielić sceny z takimi aktorami" - dodał.


Cesar będzie szukał sprawiedliwości za śmierć swojej żony i córki "Mój bohater ma wiele wspólnego z Fernandą. Zakochuje się w niej, jest antagonistą dla historii miłości Fernandy i Rafaela" - wyjaśnia. Aktor dodał, ze jedną z cech Cesara, która szczególnie przykuła jego uwagę, było to, "(...) że ma w sobie duży ładunek emocjonalny. Pojawia się, aby się zemścić, nie jest czarnym charakterem. Wprost przeciwnie, jest dobrym człowiekiem, ale ma wielki ból w sercu i stopniowo się go pozbywa, gdy zakochuje się w Fernandzie".


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Cesara i Fernandę połączy wspólny wróg - Octavio Toscano / fot. Televisa

Gwiazdor zdradził, że od kilku lat szukał możliwości współpracy z uznanym producentem, jakim niewątpliwie jest Jose Alberto Castro. Teraz cieszy się, ze jego marzenie się spełnia. "Przez całą moją karierę czekałem na projekt takiego formatu, aby móc się sprawdzić. Zagrać w produkcji wielkiego Jose Alberta Castro, który jest geniuszem w swoim gatunku i potrafi kompletować wspaniałą obsadę".


W taki sposób Daniel Elbittar dołącza do obsady "Bezdusznej", w której będzie dzielił sceny z takimi tuzami aktorstwa, jak Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Eduardo Santamarina, Sergio Basañez, Kimberly Dos Ramos czy Ana Martin.


Premierowe odcinki telenoweli "Bezduszna" (oryg. La desalmada) od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie:

1105 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page