top of page

Daniela Romo o pracy z Davidem Zepedą

Aktorka na planie "Vencer el desamor" ponownie spotkała się z Davidem Zepedą, dla którego już drugi raz jest ekranową matką.

Wprost ze swojej garderoby na planie telenoweli "Vencer el desamor", Daniela Romo opowiedziała o kulisach tego projektu, który już od kilku tygodni podbija serca meksykańskiej publiczności. Aktorka zdradziła, ze jest to jedna z najpiękniejszych ról, jakie miała do zagrania. Wciela się w niej w Bárbarę Albarrán de Falcón, matkę, która po wyprowadzce trójki dorosłych synów i śmierci męża dzieli swój dom z trzema innymi kobietami, które pojawiają się w jej życiu z powodu różnych okoliczności. Cała ekipa stała się dla Danieli rodziną zarówno przed, jak i za kamerami."Pracujemy codziennie od wschodu do zachodu słońca, dzięki temu powstało już wiele anegdot. Na przykład David Zepeda, który jest moim najstarszym synem, jest moim synem po raz drugi, więc mamy już utrwaloną relację matka-syn" - mówi aktorka podkreślając, jak łatwo było nawiązać więź z aktorem, co było również proste w przypadku pozostałych aktorów, nawet jeśli wcześniej się nie spotkali na żadnym planie.


Daniela grała już matkę Davida Zepedy (pierwszy od lewej) w telenoweli "Zaklęta miłość" z 2009 roku / fot. Televisa

"Juan Diego Covarrubias to mój środkowy syn, 'Eduardo', wcześniej nie grałam jego matki, ale przy innych okazjach widziałam go na planach i wydawał mi się czarującym i bardzo rycerskim chłopcem. Z moim najmłodzym synkiem, Emmanuel Palomares, już dzieliłem sceny w "En tierras salvajes" i zawsze żywiłem do niego wielką miłość, mamy świetną więź " - wyznała.


"Wiele mediów powie: «Och, co Ty! jaka rodzina?!». Ale jesteśmy rodziną, ponieważ w ciągu kilku miesięcy zostawiamy wsyztsko, zostawiamy nasze domy, by tu żyć. Co sprawia, że są dla mnie jak włąsne dzieci, dużo się razem śmiejemy i żąrtujemy, bo robią fantastyczne rzeczy" - dodała uznana meksykańska aktorka.Mimo wszystkich problemów spowodowanych przez koronawirusa, telenowela idzie do przodu, co dla Danieli Romo jest bardzo dodatnim bilansem. „Prawda jest taka, że ​​pomimo tak wielkiej pracy dużo się śmiejemy, dużo się dzielimy i mamy nadzieję, że serce, które codziennie wkładamy w naszą pracę, ludzie również docenią i włączą się z nami w tę piękną historią, która pokazuje wiele lekcji życia".


304 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page