top of page

Danna García: "Mój organizm walczy"

"Moje płuca są w stanie zapalnym, ale organizm dobrze z nim walczy" - powiedziała po przyjęciu do szpitala w Meksyku słynna aktorka Danna Garcia.

Aktorka Danna Garcia ("Gorzka zemsta") zaniepokoiła w zeszłym tygodniu wszystkich swoich fanów, gdy za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa (Covid-19). Aktorka trafiła na kwarantannę do swojego domu w Meksyku 15 marca, czyli zaraz po powrocie z Hiszpanii. Gwiazda niezapomnianej "Gorzkiej zemsty" miała wszystkie typowe dla tej choroby objawy, jak silne uczucie duszności, które doprowadziło ja przed kilkoma dniami na oddział jednego z meksykańskich szpitali. Na jednym z rozpowszechnianych w internecie fimików, widać jak niesiona na noszach aktorka zakrywa twarz chusteczką.


Film powielali w internecie zaniepokojeni staniem zdrowia fani aktorki. Gwiazda po kilku dniach zabrała głos w sprawie zapewniając, że pomimo faktu stwierdzenia u niej zakażenia, czuje się dobrze "To czas, by być spokojnym i myśleć pozytywnie. Moje płuca są w stanie zaplanym, ale organizm dobrze z nim walczy" - napisała na jednym z portali społecznościowych uspokajając tym samym swoich fanów.


Poprzez sieci społecznościowe aktorka uświadamiała również swoich obserwatorów, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania: "jakie są objawy?", "co Ci dolega?". Aktorka odpowiedziała, ze odczuwa ból w całym ciele, a zwłaszcza w żebrach i duszności. Objawy bardzo podobne do tych, które zgłasza większość pacjentów z pozytywnym wynikiem testu.Oglądaj ulubione telenowele w ofercie serwisu VOD - więcej


772 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page