top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 10: Franz zrywa z Amelią

W 10. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Yolanda udaje się do rezydencji Ernesta, aby prosić go o wydostanie Mundo z więzienia. Franz zrywa z Amelią z powodu jej powiązań z komunistami. Emisja 2 pażdziernika o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 10:


Yolanda udaje się do Ernesta, aby ten zgodził się zwolnić Mundo z więzienia, ale on odmawia jej pomocy. Franz wraca do ojca po zobaczeniu dowodów na to, że Amelia należy do partii komunistycznej. Manfred szepcze Ernestowi, że Silvia może być dobrą kandydatką do poślubienia Franza. Amelia powierza Perle Franzowi, który zabiera ją do swojej rodziny.


Ernest jest zadowolony z obecności wnuczki w swoim domu i obdarza ją uwagą. Silvia zostaje zaproszona na kolację do Hauserów. Rubens wychodzi z więzienia. Mundo, Tony i Amélia trafiają do więzienia, podczas gdy Gaya zostaje deportowana, a jej dziecko umieszczane w sierocińcu. Tony jest zdesperowany i zrobi wszystko, aby odnaleźć syna. Mundo zrywa z Yolandą, aby nie widzieć już, jak cierpi przez niegoErnest łapie Venceslau w pułapkę. Gra z nim w pokera i wykorzystuje jego przegraną, aby założył się z Yolandą o uregulowanie długu. Sonan odkrywa, że ​​Rinpochet odrodził się w Rio de Janeiro.


Emisja w poniedziałek 2 października o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page