top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 6: Ponownie upokorzony

W 6. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Franz wraca z podróży i odkrywa, że Amelia wyjechała z miasta. Ernest chce odzyskać zaufanie syna. Prosi Manfreda, aby oddał stanowisko dyrektora odlewni Franzowi. Emisja 26 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 6:


Chcąc ukryć ciążę: Amélia, Mundo, Apolonio i Yolanda opuszczają miasto i udają się na wieś. Ernest jest zachwycony, widząc, że jego plan się powiódł i wiedząc, że Amelia jest daleko od jego syna. Franz wraca z podróży i odkrywa, że ​​Amelia wyjechała. Nie rozumie co się dzieje i topi swój smutek w alkoholu. Kiedy w końcu ją odnajduje i dowiaduje się, co zrobił jego ojciec, postanawia opuścić rodzinny dom. Godzi się z Amelią i zamieszkują razem...Ernest nie chce stracić syna i prosi Manfreda, aby dał mu stanowisko dyrektora odlewni.


Emisja we wtorek 26 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
162 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page