top of page

"Drogocenna perła" – Odcinek 8: Silvia próbuje otruć Ernesta

W 8. odcinku telenoweli "Drogocenna perła": Franz nie zostaje dobrze przyjęty przez pracowników firmy. Silvia postanawia otruć Ernesta. Emisja 28 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.

"Drogocenna perła" (oryg. Joia rara) opowiada historię milionera Franza Hausera, którego w 1934 roku buddyjscy mnisi ratują przed lawiną w Himalajach. Po powrocie do Brazylii Franz będzie musiał stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, zajął jego miejsce w rodzinnym biznesie. Zrządzeniem losu Franz poznaje Amelię, w której się zakochuje, ale będzie musiał pokonać przeszkody, które dzielą go od ukochanej. To od Pearl, owocu ich miłości, dziewczynki ze specjalnym darem, zależy, czy uda im się zażegnać konflikty, które stoją na przeszkodzie ich miłości.Odcinek 8:


Franz pracuje na nocną zmianę w odlewni Hauserów i napotyka przeszkody, ponieważ zostaje źle przyjęty przez wszystkich pracowników, którzy mają trudności z zaakceptowaniem jego obecności wśród nich. Sonan, Tempa i Janpa przygotowują się do odnalezienia reinkarnacji Anandy Rinepocheta w San Zhi.


Silvia próbuje otruć Ernesta, ale Manfred ją powstrzymuje. Po bójce w odlewni Ernest postanawia wydłużyć czas pracy pracowników i obniżyć im pensje. Ta wiadomość oburza pracowników, którzy postanawiają oddelegować komisję pod przewodnictwem Mundo do rozmowy z szefostwem.Kiedy próbują wyrazić swoje żale głosem Mundo, w stronę Ernesta pada strzał i podejrzenie pada na Mundo, który ucieka z Tonym i Gayą. Policja ich poszukuje.


Emisja w czwartek 28 września o godz. 16:50 (21:25) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Drogocenna perła" na stronie: www.telenovela.pl/drogocenna-perla


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Drogocenna perła" (Joia rara), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Amora Mautner; Występują: Bianca Bin, Bruno Gagliasso, Mel Maia, Carmo Dalla Vecchia, Carolina Dieckmann, José de Abreu, Nathalia Dill, Domingos Montagner, Thiago Lacerda, Leticia Spiller i inni.
128 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page