top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 10: "Nadal jesteś dzieckiem"

W 10. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Ponieważ bracia odrzucają pomysł Lucasa, ten postanawia wyprowadzić się z domu i zrezygnować ze swojej części spadku. Emisja 1 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 10:


Dante informuje Juana i Sary o problemach finansowych Deborah. Sara i Julieta dochodzą do porozumienia w sprawie współpracy. Julieta odwiedza Mateo w szpitalu, a on obiecuje, że nie będzie jej więcej niepokoił. Agustín wspomina wypadek Severiano, ale nie jest w stanie ujawnić, co się stało.


Deborah wyjawia Juliecie swój plan odsunięcia Sary od Juana. Ma jednak do niej pewną prośbę. Lucas wpada na pomysł projektu terapii z udziałem koni. Prosi o wsparcie swoich braci, ale tylko Sara staje po jego stronie.
W obliczu odmowy braci Lucas grozi opuszczeniem rancza i zrzeczeniem się swojej części spadku.


Emisja w piątek 1 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1194 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page