top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 11: Dar niebios

W 11. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan zapewnia Sarę, że jej obecność odmieniła jego życie. Julieta stara się sprzymierzyć z Pedrem. Emisja 4 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 11:


Julieta reaguje na radę Deborah, ale ostrzega ją, że straciła już miłość Juana. Juan szuka Lucasa, prosząc go, aby przemyślał sprawę i nie rezygnował z części spadku. Modesto wyznaje Sarze prawdę o przeszłości Juana i Pedra. Deborah dzięki Dantemu pozbywa się swoich długów.


Sara jest zdecydowana opuścić ranczo. Juan prosi ją, aby tego nie robiła, ponieważ dzięki niej stał się innym człowiekiem. Simón zaskakuje Palomę w kantynie, aby okazać swoją miłość. Pedro przybywa na spotkanie z Julietą. Milanówna proponuje mu połączenie sił, aby rozdzielić Sarę i Juana.
Beatriz wyznaje Sarze, że Pedro jest ojcem Tadeo.


Emisja w poniedziałek 4 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
944 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page