top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 12: "Przestrzegaj zasad"

W 12. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan beszta Sarę za spóźnienie do firmy. Pedro rozkazuje zabić Cornelio, ale na skutek pomyłki ktoś inny zostaje ranny. Emisja 5 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 12:


Julieta ma niespodziankę dla Juana. Obiecuje mu, że będzie walczyć o jego miłość. Cornelio i Beatriz dochodzą do porozumienia w sprawie rozpoczęcia postępowania rozwodowego. Sara niemal przyłapuje matkę na schadzce z Dante. Pedro nalega, aby umieścić Mateo w ośrodku, który pomoże mu w walce z chorobą.


Dante wyznaje Sarze, że hipotekę pod jej domu spłacił Juan. Bracia Del Monte przechadzają się po centrum miasta, gdy dochodzi do ataku, który zagraża wszystkim. Juan złości brakiem zaangażowania Sary i ostro ją beszta w obecności Juliety i Pedra.
Sara reaguje na uwagę Juana, nie zważając na to, że może zostać zwolniona. Juan jednak nie planuje tego robić.


Emisja we wtorek 5 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
917 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page