top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 14: "Zabrałeś mi Julietę"

W 14. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Mateo wyznaje Juanowie, że on i Julieta nie tylko mają wspólną przeszłość, ale także oskarża brata o to, że mu ją odebrał. Emisja 7 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 14:


Mateo znowu pije. Cornelio grozi, że zastrzeli Pedra. Sara przyznaje, że poczuła coś do Juana, kiedy go poznała. Cornelio przybywa do domu Beatriz, aby zabrać syna. Mateo wyznaje Juanowi, że Julieta jest miłością jego życia i zarzuca bratu, że mu ją odebrał. Deborah ostrzega Pedra, aby na nią uważał.


Juan namawia Simóna, aby przeprosił Deborę. Sara sugeruje matce, żeby wróciła do mieszkania, bo jest zmęczona problemami. Juan kończy swój związek z Julietą, gdy dowiaduje się, że była dziewczyną jego brata.

Emisja w czwartek 7 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
736 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page