top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 15: "Nie opuszczaj mnie"

W 15. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan prosi Sarę, aby go nie opuszczała. Deborah i Prospero zostają nakryci przez Pedra. Emisja 8 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 15:


Julieta uważa, że ​​Juan zakończył ich związek z powodu Sary. Próspero prosi Deborę, aby przestała go prowokować, bo wstydziłby się, gdyby jego córki odkryły, że jest niewierny Rosie. Juan prosi Sarę, aby została przy nim, aby oboje mogli znaleźć chwilę spokoju.


Deborah zapewnia Pedra, że Sara wiele przeszła przez ludzi takich jak Juan. Julieta zapewnia Juana, że ​​Sara i Pedro tworzą piękną parę. Rosa nakrywa Jessicę całującą się z Bryanem.Julieta robi niegrzeczne uwagi Sarze.


Emisja w piątek 8 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
994 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page