top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 16: "Nie odejdziesz stąd"

W 16. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara postanawia opuścić hacjendę, ale Juan próbuje temu zapobiec pewnym niespodziewanym wyznaniem. Deborah proponuje Pedro, aby połączyli siły w celu związania go z Sarą. Emisja 11 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 16:


Julieta wyjawia na oczach wszystkich gości, że jej zaręczyny z Juanem dobiegły końca. Rosa atakuje Sarę. Deborah próbuje zawrzeć sojusz z Pedrem, aby odsunąć Sarę od Juana. Lucas mówi Juanowi, że Sara z pewnością opuściła farmę po skandalu na przyjęciu. Juan odnajduje Sarę i wyznaje jej swoje uczucia.


Mateo przeprasza Juana za ukrywanie swojego uczucia do Juliety. Simón wyznaje swoim braciom, że chce poślubić Palomę. Deborah robi niewygodne uwagi na temat Del Monte, a Sara prosi ją, aby opuściła dom, jeśli nie przeprosi.Simón jest poszukiwany przez policję pod zarzutem napaści na Déborah.


Emisja w poniedziałek 11 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1369 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page