top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 17: Koniec z sekretami

W 17. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro wyznaje braciom, że Tadeo jest jego synem. Deborah postanawia opuścić hacjendę. Emisja 12 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 17:


Pedro kłóci się z Beatriz na temat sytuacji Tadeo i grozi, że go jej odbierze. Sara każe matce opuścić hacjendę z powodu tego, co stało się z Simónem. Simónowi udaje się wyjść z prokuratury bez postawienia mu zarzutów, ale Juan i tak postanawia skonfrontować się z Déborah i wyrzucić ją z hacjendy. Pedro spaceruje po hacjendzie z Tadeo i wyznaje mu, że jest jego ojcem.


Julieta pojawia się u Del Monte, aby przeprosić za sytuację z jej matką. Juan dowiaduje się o ojcostwie Pedra. Modesto wyjawia Sarze, że Déborah zawsze otrzymywała wsparcie finansowe od Severiano.Cornelio i Pedro konfrontują się w sprawie ozamieszkania Tadeo na hacjendzie, co wywołuje kłótnię między braćmi Del Monte.


Emisja we wtorek 12 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
608 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page