top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 18: Wyznanie miłości

W 18. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan i Sara wyznają sobie miłość. Pedro wyjawia Cornelio, że Tadeo jest jego synem. Emisja 13 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 18:


Sara szuka Pedra, aby go pocieszyć po kłótni z braćmi, ale Juan ich zaskakuje. Jessica wraca do domu, trzymając Brayana za rękę i wyjawia, że ​​są małżeństwem, Rosa sprzeciwia się temu związkowi. Juan wykorzystuje wizytę Dantego, aby skarcić go za to, co zaplanował z Pedrem.


Pedro jest zdeterminowany, aby odzyskać Tadeo. Juan mówi Sarze, że jest kobietą jego życia. Cornelio dowiaduje się, że Pedro jest prawdziwym ojcem Tadeo.Cornelio prosi Juana, aby zostawił Tadeo pod jego opieką.


Emisja w środę 15 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1190 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page