top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 19: Miłości nie da się ukryć

W 19. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pod naciskiem pedra, Juan i Sara ujanwiają swój związek przed resztą Del Monte. Oboje zapewniają, że będą walczyć o swoją miłość. Emisja 14 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 19:


Cornelio ogłasza się wrogiem rodziny Del Monte. Déborah planuje połączyć siły z Cornelio, aby pokonać braci. Pedro przyłapuje Juana całującego Sarę na patio i konfrontuje ich z tym, co się między nimi dzieje. Pedro zbiera braci, aby opowiedzieć im o związku Juana i Sary.


Żaden z braci Del Monte nie jest skłonny zaakceptować związku Juana i Sary. Simón w ramionach Palomy wyznaje jej, że zabił swojego ojca. Mateo i Julieta spotykają się na randkę, ale przerywają im Juan i Sara.Julieta dowiaduje się o związku Juana i Sary, a jej reakcja zaskakuje wszystkich.


Emisja w czwartek 14 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
781 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page