top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 22: Pedro wyznaje miłość Sarze

W 22. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro wyznaje Sarze, że ją kocha. Oferuje jej wsparcie przed atakami ze strony Juana. Emisja 19 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 22:


Próspero prosi Déborah, aby zachowywała większą dyskrecję w ich związku, jeśli chce, aby nadal pozostali razem. Pedro wykorzystuje rozstanie Sary i Juanea, aby spędzić z nią czasu. Wyznaje jej swoje uczucia. Modesto jest gotowy opuścić hacjendę Santa Catalina i żegna się z Juanem. Sara prosi Pedra, aby kontrolował swoje uczucia, ponieważ nadal kocha Juana.


Simón prosi Palomę o rękę. Chavita nadal sprzeciwia się ich związkowi, jednak Paloma konfrontuje się z ojcem. Dante i Déborah ostrzegają Sarę, aby nie rozdawała spadku w imię ratowania firmy. Pedro prosi swoich braci, aby trzymali się razem ze względu na złe decyzje podejmowane przez Juana.
Henry konfrontuje się z Del Monte w sprawie braku produkcji i grozi Juanowi pozwem.


Emisja we wtorek 19 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1192 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言

無法載入留言
似乎有技術問題。請重新連線或重新整理頁面。

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page