top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 23: Miłości nie miesza się z pracą

W 23. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan całuje Sarę, ale ona odtrąca go z powodu jego nieufności. Modesto opuszcza hacjendę. Cruzowie zjawiają się na kolacji u Millanów. Emisja 20 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 23:


Juan prosi swoich braci, aby odeszli, jeśli nie czują się komfortowo w towarzystwie. Agustín wyjawia Adeli, że Simón porzucił ojca w dniu jego śmierci. Rodzina Cruzów przyjeżdża na kolację do domu Millánów. Juan wyznaje Sarze, że nie ufa nikomu, jeśli chodzi o pracę, nawet jej.


Modesto postanawia wyjechać, aby być u boku syna. Juan zwraca uwagę Pedrowi na jego zachowanie w stosunku do Modesto. Pedro przyznaje, że nienawidzi Modesto, ponieważ przypomina mu miłość ich ojca do Juana.
Déborah wyznaje Sarze swój związek z Prosperem.


Emisja w śodę 20 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1027 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page