top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 24: "Ostrożnie z miłością"

W 24. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro wyjawia Juanowi, że jest zakochany w Sarze. Cornelio porywa Tadea. Emisja 21 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 24:


Sara ma pretensje do matki w związku z jej romansem z Prosperem. Pedro i Juan kłócą się o obecność Tadeo na hacjendzie. Później ich sprzeczka przeradzają się w walkę o miłość Sary. Cornelio przyjeżdża po Tadea, aby zabrać go do szkoły, ale tak naprawdę planują wyjechać z nim z dala od wszystkiego.


Juan przepytuje Dantego w sprawie relacji jego ojca z Sarą. Lucas całuje Alondrę. Rodzina Del Monte poszukuje Cornelia, gdy dowiaduje się, że porwał Tadeo. Chcąc uniemożliwić Cornelio wywiezienie chłopca, Pedro oddaje strzał.

Emisja w czwartek 21 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
927 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page