top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 26: Prawda zawsze wypływa

W 26. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Henry publicznie daje upust swojej złości na Del Monte. Pedro żąda stanowiska prezesa rodzinnej firmy. Emisja 25 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 26:


Juan przeprasza Sarę za to, co się stało. Zapewnia ją, że zawsze będzie stawiał jej zawodowe wymagania. Chavita wyjawia Palomie, że jej matka żyje. Jessica wyznaje Alondrze, że Déborah jest kochanką ich ojca. Pedro opowiada Sarze o swojej przeszłości. Sara nie może znieść obelg Juliety i uderza ją.


Tadeo słyszy, jak Cornelio mówi, że nie jest jego ojcem, żąda wyjaśnień od rodziców. Irma wraca do miasta i prosi Déborah o pomoc w zbliżeniu się do córki. Próspero wyznaje rodzinie, że ich firma zbankrutowała. Alondra reaguje na wieści od ojca i zarzuca mu, że to wszystko za sprawą jego kochanki. Henry wywołuje skandal w rodzinie Del Monte.
Pedro zapewnia Juana, że ​​przejmie firmę ze względu na niezdolność do jej prowadzenia.


Emisja w poniedziałek 25 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2615 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page