top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 27: "Brać byka za rogi"

W 27. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro nalega na objęcie prezesury. Chavita przeprasza Palomę za wszystkie wyrządzone jej krzywdy i zgadza się na jej ślub z Simonem. Emisja 26 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 27:


Amado szuka Déborah, aby poprosić ją o pomoc i zbliżyć się do brata, Lucasa. Juan postanawia odpowiedzieć na oskarżenia Henry'ego i wyjaśnia, że ​​Sara jest jego dziewczyną. Wiadomości Juana w mediach społecznościowych jasno daje do zrozumienia Pedrowi, że jest skłonny kontynuować zarządzanie w firmie. Chavita próbuje uniemożliwić Irmie i Palomie ponowne spotkanie.


Pedro upiera się, że chce zostać prezesem firmy. Juan konfrontuje go z oszustwami, których dopuścił się w firmie, i zapewnia, że ​​zrobi wszystko, aby usunąć go z biznesu.
Juan przybywa do biura Henry'ego, aby pskarżyć go o skandal, który spowodował. Dochodzi do rękoczynów.


Emisja we wtorek 26 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1101 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page