top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 28: Dziedzictwo nienawiści

W 28. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Simon atakuje Sarę i wyrzuca ją na ulicę w czasie burzy; Obwinia Severiano za wszystko, co dzieje się na hacjendzie. Emisja 27 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 28:


Simón konfrontuje się z Sarą w sprawie wszystkiego, co według niego zrobiła jego rodzinie. Sara nie może znieść stawianych jej zarzutów i stawia Simóna na swoim miejscu. Simón upiera się, że Sara, podobnie jak Déborah, jest karierowiczką społeczną, zabiera ją siłą i wyrzuca z domu w ulewę. Sara przysięga mu, że nigdy nie zapomni tego upokorzenia.


Sara postanawia nie mówić Juanowi nic o tym, co się stało. Déborah przybywa do Santa Catalina i wyjawia Del Monte, że Pedro kocha jej córkę. Simón ogłasza swoim braciom, że jest gotowy poślubić Palomę, ale Pedro prosi go, aby upewnił się, że nie jest jego siostrą.

Emisja w środę 27 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1983 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page