top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 30: Odparcie ataku

W 30. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Henry obraża Sarę na kongresie. Dziedziczka fortuny Del Monte broni się przed jego oskarżeniami. W drodze powrotnej na hacjendę Juan i Sara zostają zaatakowani przez uzbrojonych mężczyzn. Emisja 29 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 30:


Mateo i Julieta spotykają Déborah i Dantego na wspólnym wyjściu do restauracji. Podczas kłótni Julieta i Déborah rzucają w siebie drinkami. Henry przerywa przemówienie Sary na kongresie i zapewnia wszystkich, że jest oszustką. Sara krytykuje zachowanie Henry'ego i spotyka się z aplauzem wszystkich uczestników kongresu.


Juan desperacko szuka Sary i Pedra po tym, jak opuścili kongres, z powodu telefonu z pogróżkami. Del Monte zostają napadnieci i pobici przez grupę zakapturzonych mężczyzn, którzy pozbawiają ich przytomności.

Emisja w piątek 29 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3076 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page