top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 31: Walka o życie

W 31. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara w ciężkim stanie trafia do szpitala. Deborah grozi, że zabije Juana, jeśli coś złego stanie się jej córce. Emisja 1 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 31:


Juan odkrywa, że ​​Sara i Pedro są w bardzo złym stanie po tym, jak zostali napadnieci na środku drogi. Zdenerwowana Paloma zjawia się u Simóna, aby powiedzieć mu, co stało się z jej matką. Paloma jest zaskoczona agresywną postawą Simóna, gdy dowiaduje się, że wrzucił Sarę w błoto.


Deborah przybywa do szpitala, aby poznać stan Sary i wskazuje rodzinę Del Monte jako winowajców. Irma przybywa do domu Millánów, aby zagrozić Rosie, że wyjawi, że była kochanką Severiano Del Monte. Lucas wyjawia tajemnicę tego, co wydarzyło się między Sarą i Simónem, co wprawia Juana w złość.

Emisja w poniedziałek 1 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4048 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page