top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 32: "Będziemy mieli dziecko"

W 32. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Julieta oznajmia Juanowi, że spodziewa się jego dziecka. Pedro przysięga Sarze, że będzie walczył o jej miłość. Emisja 2 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 32:


Kłótnia między Juanem i Simónem trwa. Déborah informuje Rosę, że będzie musiała wrócić do Santa Catalina, aby bronić majątku córki. Juan ubolewa nad sytuacją swoich braci i zapewnia ich, że będzie musiał podjąć trudną decyzję. Próspero ma dość oskarżeń Rosy i prosi o rozwód ze względu na brak miłości w ich związku.


Pedro płacze przed Sarą i wyznaje, że ona i Tadeo są dla niego najważniejsi w życiu. Julieta szuka Juana, aby powiedzieć mu, że spodziewa się jego dziecka. Pedro patrzy na bezbronność Sary i nie może się powstrzymać od pocałowania jej. Przysięga, że ​​będzie walczył o jej miłość.

Emisja we wtorek 2 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3917 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page