top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 33: Szantaż

W 33. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan dostaje groźby, że Sara zginie, jeśli nie będzie się od niej trzymał z daleka. Lucas dowiaduje się od Deborah, że jego matka żyje. Emisja 3 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 33:


Paloma ma wątpliwości, czy poślubić Simóna. Ostatecznie postanawia przełożyć ślub. Sara budzi się w sali szpitalnej i zastaje przy sobie Juana. Po traumie, której doświadczyła, Sara prosi Juana, aby się z nią ożenił. Irma prosi Simóna o pomoc w odzyskaniu Palomy. Simón zostaje przechwycony przez grupę mężczyzn, którzy ranią go.


Sara dowiaduje się, że Henry stracił życie i wysłuchuje spekulacji Pedra na ten temat. Juan w dalszym ciągu otrzymuje groźby, że Sara zginie jesli nie będzie się trzymał od niej z daleka. Nie chcąc ryzykować jej życiem postanawia z nią zerwać. Déborah i Dante wyjawiają Lucasowi, że jego biologiczna matka żyje.Juan jest skłonny zaopiekować się synem Juliety, pod warunkiem, że zostanie udowodnione jego ojcostwo.


Emisja w środę 3 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page