top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 35: Podważenie testamentu

W 35. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Juan zrywa z Sarą i prosi, aby wyprowadziła się z hacjendy. Emisja 5 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 34:


Juan mówi Sarze, że musi opuścić hacjendę, ponieważ Julieta jest w ciąży i chce założyć z nią rodzinę. Pedro okłamuje Simóna i mówi mu, że Juan zdefraudował firmowe pieniądze. Déborah przybywa do hacjendy z Amado i zaskakuje Lucasa, ujawniając, że jest jego bratem. Sara wybucha płaczem przed portretem ojca i przysięga, że ​​zostanie jedyną spadkobierczynią.


Sara szuka wsparcia u matki, która zapewnia, że pomoże jej we wszystkim, co dzieje się wokół niej. Sara zbiera rodzeństwo, aby wyznać, że będzie walczyć o cały spadek po ojcu, ponieważ jest jedyną prawowitą córką Severiano.

Emisja w piątek 5 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3884 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page