top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 38: "Nie pozbędą się mnie"

W 38. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Deborah rozkazuje usunąć portrety Cataliny z rezydencji. Simon w przypływie gniewu grozi jej śmiercią. Emisja 10 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 38:


Déborah chce pozbyć się portretów Cataliny, ale Modesto i Adela jej to uniemożliwiają. Juan otrzymuje kolejne groźby i prosi Sarę, aby opuściła firmę. Bracia Del Monte odkrywają, że Déborah usunęła portret Cataliny z domu i konfrontuje się z nią,


Deborah zmienia temat rozmowy, wyznając, że Modesto był jej sojusznikiem. Dante ostrzega Sarę, że Juan odbierze jej część spadku. Simón odkrywa, że ​​portret jego matki zniknął i grozi, że zabije Sarę.

Emisja w środę 10 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3193 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page