top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 39: "Nie będzie pokoju"

W 39. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara mówi Juanowi, że mogłaby się związać z Pedrem. Mateo znowu pije. Deborah potwierdza, że Rosa była kochanką Severiano. Emisja 11 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 39:


Juan pyta Simóna, czy wysyłał mu groźby w związku z Sarą, ale ten zaprzecza. Amado bije Cornelio, gdy dowiaduje się, że ujawnił iż Lucas jest jego bratem. Sara szuka Juliety, żeby zobaczyć, jak sobie radzi. Julieta przechwala się przed nią, że zostanie żoną Juana.


Pedro dowiaduje się, że toczy się śledztwo w sprawie gróźb wobec Sary. Sara zaskakuje Juana, wyznaniem, że może związać swoje życie z Pedrem. Modesto pragnie wyjaśnić swoją sytuację z Del Monte, a Juan przyjmuje jego przeprosiny.

Emisja w czwartek 11 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2807 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page