top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 4: Rozejm

W 4. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara sugeruje, aby to Juan odpowiadał za utrzymanie spokoju w rodzinie. Simon nie przestaje atakować Sary i jej matki, czym przysparza problemów swoim braciom. Emisja 23 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 4:


Sara broni matkę przed atakami Simóna, a Juan proponuje, aby wszyscy postarali się żyć razem w pokoju przez resztę czasu, który określono w testamencie. Julieta po raz kolejny zaskakuje Sarę i Juana w niezręcznej sytuacji. Prosi Sarę o upomoc w przygotownaiach do planowanego ślubu z Juanem. Beatriz szuka Pedra w jego biurze, aby ujawnić mu, że Tadeo jest ich synem. Deborah prosi Prospera, aby zabrał ją na spacer po kłótni z Del Monte. Ich spotkanie kończy się pocałunkiem.


Sara próbuje unikać Pedra. Julieta mówi matce, że jest podejrzliwa co do wyjatkowo dobrych relacji Sary i Juana. Bracia Del Monte udają się do miejskiego baru, aby znaleźć Mateo. Salvador jest zdenerwowany widokiem reszty braci Del Monte w swoim barze i mierzy z broni do Simóna za związanie się z jego córką.Sara przedstawia Juanowi propozycję obniżenia kosztów w firmie. Ma nadzieję, że dzięki temu znajdzie tam pracę.


Emisja w czwartek 23 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
940 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page