top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 41: "To twoje dziecko"

W 41. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Julieta proponuje Juanowi testy na ojcostwo, ale on szokuje ją swoją odpowiedzią. Cornelio atakuje Beatriz. Sara staje w jej obronie. Emisja 15 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 41:


Lucas mówi Simónowi, że Amado jest jego biologicznym bratem, a Déborah jest jedną z niewielu osób, które o tym wiedziały. Simón rozmawia z Déborah o sprawie pobicia Lucasa, podejrzewając, że to ona za tym stoi. Cornelio przybywa do domu Beatriz i próbuje ją wykorzystać.


Próspero zaskakuje rodzinę metamorfozą, aby odzyskać żonę. Sara odkrywa, co zaszło między Cornelio i Beatriz, więc próbuje ją przekonać, aby złożyła zawiadomienie na byłego męża. Rodzina Del Monte desperacko szuka Lucasa, ale po odnalezieniu odmawia on powrotu na ranczo.
Juan potwierdza, że ​​dziecko, którego oczekuje Julieta, jest jego, ale wyznaje, że nie chce się z nią żenić.


Emisja w poniedziałek 15 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2091 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page