top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 42: Rozbita rodzina

W 42. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara jest zdecydowana nakłonić Lucasa do powrotu na hacjendę, ale Juan jej to uniemożliwia. Emisja 16 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 42:


Tadeo przyłapuje Déborah i Dantego całujących się w stodole. Beatriz pojawia się na komisariacie, by donieść na Cornelio. Dante pojawia się u Juana i ostrzega go, że rozpocznie postępowanie, w wyniku czego Lucas straci swoją część spadku. Sara zarzuca Juanowi, że ​​nie przeszkodził Lucasowi w opuszczeniu posiadłości.


Próspero wyznaje żonie, że ma inną kobietę. Rosa uważa, że ​​kochanką jej męża jest Bertha. Prospero jest zasmucony, ponieważ nie udało mu się zaimponować Rosie swoim nowym wyglądem. Spotyka Adelę, której wyznaje, że był kochankiem Déborah. Cornelio otrzymuje zakaz zbliżania się do Sary.
Modesto nie potrafi już dłużej ukrywać prawdy. Wyjawia Juanowi, co Agustín powiedział mu o śmierci Severiano i udziale, jaki miał w niej Simon.


Emisja we wtorek 16 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
1726 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page