top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 44: Nowa wojna

W 44. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Dante informuje Sarę, że wola jej ojca jest kwestionowana. Juan jest zszokowany telefonem od swojej prawdziwej matki. Emisja 18 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 44:


Pedro jest zazdrosny o obecność Juana w pobliżu Sary. Dante przekazuje Sarze wiadomość, że wola jej ojca jest kwestionowana, a ona podtrzymuje swoją decyzję. Juan odbiera tajemniczy telefon z informacją, że po drugiej stronie jest jego matka.


Rosa odwiedza Juana w biurze i żąda, aby poślubił Julietę, ale on sprzeciwia się temu narzuceniu. Lucas odwiedza firmę z matką, ale komentarze Déborah wywołują u kobiety kryzys zdrowotny. Dante szuka Aurory, matki Juana i Pedra i planuje ich ponowne spotkanie.


Emisja w czwartek 18 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4430 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page