top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 45: "Sytuacja się pogorszy"

W 45. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Julieta oskarża Sarę o próbę zrobienia jej krzywdy. Rosa dowiaduje się, kto jest prawdziwą kochanką Prospera. Emisja 19 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 45:


Déborah i Rosa przybywają do tej samej restauracji, w której znajduje się Dante. Mężczyzna kłamie, przedstawiając Aurorę. Julieta podsłuchuje rozmowę telefoniczną Mateo z inną kobietą i karci go za to. Lucas odnajduje mężczyzn, którzy go zaatakowali, a oni ponownie mu grożą.


Sara konfrontuje się z Juanem i oskarża go o podejrzane interesy poza firmą. Déborah wyznaje Rosie, że jest kochanką Próspera. Chavita odwiedza dom Agustína i wyznaje mu, że interesuje się Adelą. Rosa dowiaduje się, że jej córki wiedziały już o niewierności Próspero z Déborah, więc postanawia trzymać się z daleka.
Julieta kłóci się z Sarą i wmawia Juanowi, że chciała ją zrzucić ze schodów.


Emisja w piątek 19 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3605 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page