top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 46: "Nie jest łatwo wybaczyć"

W 46. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Rosa postanawia opuścić dom i zamieszkać u Del Monte. Jej plany psuje Deborah, która wyjawia wszystkim, że Rosa była kochanką Severiano. Emisja 22 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 46:


Sara wyjaśnia Juanowi, co wydarzyło się na schodach z Julietą. Jedyną osobą, która jej wierzy, jest Mateo. Próspero próbuje przeprosić i sprawić, że Rosa zobaczy prawdziwy powód jego niewierności z Déborah, ale ona postanawia opuścić dom. Pedro chce wiedzieć, czy Sara jest prawowitą córką Severiano i prosi Déborah o dokumenty, które to potwierdzą.


Rosa przybywa do rezydencji Del Monte i wyznaje, że Déborah ukradła jej miłość Prospera. Déborah wyjawia, że ​​Rosa była kochanką Severiano. Pedro zaskakuje Beatriz, przekazując jej metryki domu, w którym mieszka. Beatriz wątpi w możliwość siostrzeństwa Juliety i Sary.

Emisja w poniedziałek 22 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2005 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page