top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 47: Najgorszy koszmar

W 47. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Lucas wybacza znajdującej sie na łożu śmierci matce. Później znów musi stawić czoła swoim napastnikom. Emisja 23 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 47:


Lucasowi udaje się przebaczyć matce widząc, że kobieta umiera. Déborah zapewnia Dantego, że może przejąć interesy Rosy ze względu na dokumenty, które kazała jej podpisać. Julieta pokazuje Juanowi pierwsze bicie serca ich syna.


Aurora pojawia się w biurze Sary i prosi ją o pomoc w odzyskaniu uczucia Juana i Pedra. Napastnicy Lucasa przybywają do kantyny, aby pociągnąć go do odpowiedzialności, ale bracia Lucasa ustawiają ich na swoim miejscu.

Emisja we wtorek 23 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2443 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page