top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 48: "Nikt nie zadziera z Del Monte"

W 48. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Del Monte zostają zaatakowani przez Victorio i jego ludzi. Deborah znajduje listy miłosne Rosy i szantażuje ją. Emisja 24 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 48:


Lucas wyznaje swoim braciom, że mężczyźni, którzy go zaatakowali, to ci sami, którzy próbowali go zabić. Déborah znajduje listy Rosy do Severiano. Cornelio dowiaduje się, że Pedro kupił dom dla Beatriz i jej syna. Amado wyznaje Simónowi, że Victorio próbował go zabić.


Próspero szuka Rosy, aby poprosić ją o drugą szansę, ale ta sprzeciwia się i postanawia się z nim rozwieść. Lucas wyjawia swoim braciom, że Victorio i jego ludzie zamierzali go zgwałcić. Victorio i jego ludzie włamują się do Santa Catalina, aby skrzywdzić rodzinę Del Monte.
Modesto walczy z ludźmi Victorio i zostaje ranny.


Emisja w środę 24 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2139 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page