top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 49: "Pozwól mi być szczęśliwą z kim chcę"

W 49. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara prosi Juana, aby pozwolił jej na wspólne życie z Pedrem. Emisja 25 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 49:


Jeden z ludzi Victorio zostaje schwytany przez policję, ale ostatecznie rozbraja jednego z funkcjonariuszy, grożąc przy tym rodzinie Del Monte. Pedro rozmawia z Sarą i wyznaje jej swoją miłość, a ona daje mu nadzieję. Déborah przerywa rozmowę Próspero z Rosą, aby jej zagrozić.


Sara szuka Juana, aby ogłosić, że rezygnuje z miłości do niego, aby mógł być szczęśliwy z Julietą. Jest zdecydowana odbudować swoje życie z Pedrem. Pedro znajduje miejsce pobytu Victorio i każe mu zapłacić za to, co zrobił rodzinie Del Monte.

Emisja w czwartek 25 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
2261 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page