top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 5: Wszystko, co najgorsze

W 5. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sarze udaje się podjąć pracę u Del Monte. Simon i Julieta robią jednak wszystko, aby jej zaszkodzić. Emisja 24 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 5:


Juan zbiera rodzeństwo, aby zdecydować, czy Sara może pracować w firmie. Mimo wszystko Sara zdobywa większość głosów i dostaje pracę. Tadeo podczas zabawy w domu ulega wypadkowi i traci przytomność. Julieta nie może ukryć zazdrości o bliskość Sary i jej narzeczonego, dlatego skarży się Juanowi na jego względy wobec siostry.


Pedro biegnie do szpitala, gdy dowiaduje się o wypadku Tadeo, który jest zaskoczony jego reakcją. Prospero obawia się swojej niewierności wobec żony. Cornelio i Beatriz kłócą się o wypadek syna, a ona wyznaje, że już go nie kocha.Zazdrość Juliety popycha ją do ataku na Sarę.


Emisja w piątek 24 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
571 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page