top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 51: Pedro oświadcza się Sarze

W 51. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro oświadcza się Sarze na oczach całej rodziny. Deborah przejmuje sklep Rosy i Prospera. Emisja 29 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 51:


Pedro pyta Sarę, czy zostanie jego żoną. Agustín prosi Chavitę, aby zgłosił przestępstwo, które popełnił Cornelio. Sara mówi Pedro, że Aurora wróciła. Lucas wyznaje Juanowi, że udręki, jakich doświadczył od Victorio, przyniosły mu problemy w jego związku. Pedro odrzuca pomysł ponownego zobaczenia się z matką i jest skłonny zmusić ją do zapłacenia za to, co zrobiła jemu i Juanowi.


Déborah wyjawia Rosie i Próspero, że jest nową właścicielką sklepu. Mateo ogłasza swojemu rodzeństwu, że jest skłonny zrezygnować ze swojej części spadku,. Sara informuje Del Monte, że testament będziet kwestionowany. Simón jest oburzony i chce położyć kres jej planom.

Emisja w poniedziałek 29 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3898 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page