top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 53: "Jestem waszą matką"

W 53. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Aurora zjawia się na hacjendzie, aby prosić synów o wybaczenie. Simon dowiaduje się, że to Deborah zleciła jego pobicie. Emisja 31 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?



Odcinek 53:


Tadeo mówi Pedro, że podsłuchał Dantego rozmawiającego o śmierci Henry'ego. Déborah przechwala się Juliecie, że przejęła sklep jej matki, a Julieta ją uderza. Brayan rozmawia z Sarą, prosząc o podwyżkę, ale pojawienie się Pedro wprowadza go w zakłopotanie. Cornelio przyznaje Simónowi, że Déborah była zamieszana w jego pobicie.


Aurora pojawia się na hacjendzie, ale spotyka się z odrzuceniem ze strony synów. Pedro wyznaje Juanowi, że Aurora próbowała już wcześniej ich szukać. Simón konfrontuje się z Déborah za to, że zleciła jego pobicie. Sara prosi matkę, aby zwróciła Rosie sklep z tekstyliami, ale Déborah się sprzeciwia.





Emisja w środę 31 stycznia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.




3107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page