top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 54: Serce nie sługa

W 54. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro pokazuje Sarze dokumenty potwierdzające oszustwo Juana. Julieta zaskakuje Mateo pacałunkiem. Emisja 1 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 54:


Juan jest sam na sam z Sarą. Próbuje ją pocałować i zapytać, czy darzy Pedra uczuciami. Pedro grozi Dantemu zemstą, jeśli odkryje, że miał coś wspólnego z pojawieniem się Aurory. Juan ostrzega Julietę, że nie pchce ślubu kościelnego.


Pedro pokazuje Sarze dokumenty potwierdzające, że Juan okradł firmę. Déborah skarży się Cornelio na to, co powiedział Simónowi. Juan chce ponownie zobaczyć się z matką. Mateo odrzuca pocałunek Juliety i zapewnia ją, że dziecko, którego się spodziewa, jest jego.

Emisja w czwartek 1 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4761 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page