top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 55: "Pedro to potwór"

W 55. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro udowadnia Brayanowi, że nikt nie może z nim zadzierać. Sara rozmawia z Juanem na temat defraudacji w frmie. Emisja 2 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 55:


Juan wyjaśnia Sarze, że rozstał się z nią z powodu wezwań szantażu, ale Sara mu nie wierzy. Brayan przybywa na spotkanie z Pedro. Rosa prosi Berthę, aby pomogła jej odzyskać listy, które ma Deborah. Jessica jest zdesperowana, ponieważ Brayan nie wrócił do domu i w swojej wściekłości obraża ojca. Próspero wyrzuca ją z domu.


Sara uważa, że ​​z powodu kłamstw nie będzie możliwe jej pojednanie z Juanem. Brayan przybywa do kantyny Chavity i wyznaje Cornelio wszystko, co zrobił mu Pedro. Sara dopytuje Juana, czy dopuścił się oszustw w firmie, ten jednak wszystkiemu zaprzecza, a ona zapewnia, że ​​ma na to dowody.

Emisja w piątek 2 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
4220 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page