top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 56: Kontratak

W 56. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Pedro oskarża Juana o oszustwo. Juan wyciąga jednak asa z rękawa i to Pedro musi opuścić rodzinną firmę. Emisja 5 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 56:


Dante próbuje manipulować Aurorą, aby przejąć fortunę Del Monte. Juan pojawia się w każdym momencie dnia Sary, nawet w jej snach. Alondra uświadamia Juliecie, że jest zazdrosna o nowy związek Mateo. Brayan wraca do domu Millanów, ale wciąż jest w ogromnym szoku po ostatnich przeżyciach.


Del Monte przybywają na spotkanie biznesowe. Pedro próbuje zrujnować reputację Juana. Juan próbuje wyjaśnić swoim braciom, że to Henry był odpowiedzialny za planowanie oszustwa przeciwko firmie. Konfrontuje się również z Pedrem, który wkrótce odchodzi z firmy.

Emisja w poniedziałek 5 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
3946 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page